Divi 1.0 - en to hu translation catalogue (1089 entries)

en: % Comments
hu: % Hozzászólások

en: %1$s %2$s Settings
hu: %1$s %2$s Beállítások

en: %1$s All Caps
hu: %1$s Minden nagybetû

en: %1$s Background Color
hu: %1$s háttérszín

en: %1$s Border Color
hu: %1$s szegély Színe

en: %1$s Border Radius
hu: %1$s Határ Sugár

en: %1$s Border Width
hu: %1$s Határ Szélesség

en: %1$s Columns
hu: %1$s Oszlopok

en: %1$s Font
hu: %1$s Betûtípus

en: %1$s Font Size
hu: %1$s Betûméret

en: %1$s Hover Background Color
hu: %1$s Vigye Háttér Színe

en: %1$s Hover Border Color
hu: %1$s Vigye szegély Színe

en: %1$s Hover Border Radius
hu: %1$s Vigye Határ Sugár

en: %1$s Hover Letter Spacing
hu: %1$s Vigye Betű Térköz

en: %1$s Hover Text Color
hu: %1$s Vigye Szöveg Színe

en: %1$s Icon
hu: %1$s Ikonra

en: %1$s Icon Color
hu: %1$s Ikon Színe

en: %1$s Icon Placement
hu: %1$s Ikon Elhelyezése

en: %1$s Letter Spacing
hu: %1$s Betûtávolság

en: %1$s Line Height
hu: %1$s Sorköz

en: %1$s Text Color
hu: %1$s Betûszín

en: %1$s Text Size
hu: %1$s a Szöveg Mérete

en: 0 comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: 1 Column
hu: 1 Oszlop

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: 3 column row can't be used in this column.
hu: 3 oszlopos sor nem használható ebben az oszlopban.

en: <h2 class="et_pb_subscribed">Subscribed - look for the confirmation email!</h2>
hu: <h2 class="et_pb_subscribed">Figyelt - nézd a visszaigazoló e-mailben!</h2>

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
hu: <strong>%1$s</strong> minialkalmazás mezõ elkészült. Több mezõt készíthet, ha befejezte az oldal frissítését.

en: About Me
hu: Rólam

en: About Us
hu: Rólunk

en: Above Title
hu: Cím felett

en: Accordion
hu: Harmonika

en: Account Name
hu: Fiók Neve

en: Account URL
hu: Fiók URL

en: Active Link Color
hu: Aktív link szín

en: Active Portfolio Filter
hu: Aktív portfólió filter

en: Active Tab
hu: Aktív lap

en: Active Tab Background Color
hu: Aktív lap háttérszín

en: Actual Size
hu: Tényleges Méret

en: Add %1$s Icon
hu: Adja hozzá a %1$s Ikonra

en: Add From Library
hu: Hozzáadás a Könyvtárból

en: Add New
hu: Hozzáad

en: Add New %s
hu: Új %s hozzáadása

en: Add New Category
hu: Új Kategória

en: Add New Item
hu: Új tétel megadása

en: Add New Layout
hu: Új szerkezet hozzáadása

en: Add New Project
hu: Új Projekt

en: Add New Tag
hu: Új Tag

en: Add Row
hu: Sor hozzáadása

en: Add Specialty Section
hu: Speciális szakasz hozzáadása

en: Add To Categories:
hu: Hozzáadás a kategóriákhoz:

en: Add/Delete Item
hu: Hozzáadás/Törlés Elemet

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
hu: Alakítsa a kitöltési értékeket egyéni módon, vagy hagyja üresen az alapértelmezett kitöltés használatához.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
hu: A sorhoz tartozó oszlopok távolságának igazítása.

en: Adjust the text used from the signup button.
hu: Helyezze el a feliratkozás gombhoz használt szöveget.

en: Admin Label
hu: Admin címke

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Advanced Design Settings
hu: Haladó tervezési beállítások

en: Advanced Settings
hu: Speciális Beállítások

en: After
hu: Utána

en: Album name
hu: Album címe

en: All
hu: Összes

en: All Categories
hu: Összes kategória

en: All Layouts
hu: Összes szerkezet

en: All Projects
hu: Minden Projektek

en: All Tags
hu: Minden Címkék

en: All advanced module settings in will be lost.
hu: Minden haladó modul beállítás elveszik.

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored.
hu: Minden a Divi Tervezõben létrehozott tartalom elveszik. Az elõzõ tartalmakat állítjuk vissza.

en: All of your current page content will be lost.
hu: Oldalának jelenlegi összes tartalma elveszik.

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
hu: Minden a jelenlegi szerepe a beállításokat állítjuk be, az alapértelmezett. Szeretné folytatni?

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
hu: Az összes videó .MP4 és .WEBM formátumban való feltöltése biztosítja a teljes kompatibilitást az összes böngészõvel. Töltse fel az .MP4 verziót itt. Figyelem: A háttérvideók ki vannak kapcsolva a mobil eszközökön. A háttérkép látható helyette. Emiatt határozzon meg egy háttérképet és egy háttérvideót a legjobb eredményért.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
hu: Az összes videó .MP4 és .WEBM formátumban való feltöltése biztosítja a teljes kompatibilitást az összes böngészõvel. Töltse fel az .WEBM verziót itt. Figyelem: A háttérvideók ki vannak kapcsolva a mobil eszközökön. A háttérkép látható helyette. Emiatt határozzon meg egy háttérképet és egy háttérvideót a legjobb eredményért.

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
hu: Engedélyezze az egyéni kitöltés megtartását mobilos kijelzõkön

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
hu: Megállítja a videót, amikor más lejátszók elindulnak

en: Always Center Image On Mobile
hu: Mindig húzza középre a képet mobilon

en: Animation
hu: Animáció

en: Arrows
hu: Nyilak

en: Arrows Custom Color
hu: Nyilak egyéni színe

en: Artist Name
hu: Mûvész neve

en: Audio Content
hu: Hangfájl tartalom

en: Audio Cover Art
hu: Hangfájl kép

en: Audio Meta
hu: Hangfájl metaadatok

en: Authentication failed. You are not logged in.
hu: A hitelesítés nem sikerült. Ön nincs bejelentkezve.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
hu: A hitelesítés nem sikerült. Nem előnézet elemet.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
hu: A hitelesítés nem sikerült. Ha nincs engedélye, hogy előnézet elemet.

en: Author
hu: Szerző

en: Author Name
hu: Író neve

en: Author/Company URL
hu: Író/cég URL

en: Authorization code is empty.
hu: Autorizációs kódot üres.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
hu: Autorizációs kód érvénytelen. Próbálja meg, regeneráló, majd illessze be az új kódot.

en: Automatic Animation
hu: Automatikus animáció

en: Automatic Animation Speed (in ms)
hu: Automatikus animáció sebesség (milliszekundumokban)

en: Automatic Carousel Rotation
hu: Automatikus körtár lapozás

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
hu: Automatikus körtár lapozó sebesség (milliszekundumban)

en: Aweber API Exception
hu: Aweber API Kivétel

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
hu: Aweber nincs megfelelően beállítva. Lehet eltávolítani a kapcsolatot itt, ha akarod.

en: Aweber lists
hu: Aweber listák

en: Aweber: Wrong configuration data
hu: Aweber: Hibás konfigurációs adatok

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Image
hu: Háttérkép:

en: Background Image Position
hu: Háttér-Kép Helyzetét

en: Background Image Size
hu: Háttér-Kép Mérete

en: Background Image URL
hu: Háttérkép URL cím

en: Background Overlay Color
hu: Hattérkép borító szín

en: Background Video Height
hu: Háttérvideó magasság

en: Background Video MP4
hu: .MP4 háttérvideó

en: Background Video Webm
hu: .WEBM háttérvideó

en: Background Video Width
hu: Háttérvideó szélesség

en: Bar Background Color
hu: Számláló háttér szín

en: Bar Bottom Padding
hu: Oszlop alsó kitöltés

en: Bar Counter
hu: Számláló oszlop

en: Bar Counter Settings
hu: Vízszintes számláló beállítások

en: Bar Counters
hu: Vízszintes számlálók

en: Bar Top Padding
hu: Oszlop felsõ kitöltés

en: Before
hu: Elõtte

en: Below Title
hu: Cím alatt

en: Best Selling Products
hu: Népszerû termékek

en: Blog Masonry
hu: Blog rács

en: Blog Standard
hu: Blog alapértelmezett

en: Blurb
hu: Fülszöveg

en: Blurb Content
hu: Fülszöveg tartalom

en: Blurb Image
hu: Fülszöveg kép

en: Blurb Title
hu: Fülszöveg cím

en: Body
hu: Törzsszöveg

en: Border Color
hu: Szegély szín

en: Border Radius
hu: Szegély sugár

en: Border Style
hu: Szegély stílus

en: Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Bottom
hu: Lent

en: Bottom Center
hu: Alul Középen

en: Bottom Left
hu: Bal Alsó

en: Bottom Padding
hu: Alsó kitöltés

en: Bottom Right
hu: Jobb Alsó

en: Bottom To Top
hu: Lentrõl fel

en: Builder Interface
hu: Builder Felület

en: Bullet Color
hu: Pont szín

en: Button
hu: Gomb

en: Button %1$s Text
hu: Gomb %1$s szöveg

en: Button %1$s URL
hu: Gomb %1$s URL cím

en: Button One
hu: Gomb

en: Button Text
hu: Gombszöveg

en: Button Two
hu: Két Gomb

en: Button URL
hu: URL gomb

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: CSS ID
hu: CSS azonosító

en: Call
hu: Hívás

en: Call To Action
hu: Akcióra hívás

en: Cancel
hu: Visszavonás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Carousel
hu: Körtár

en: Case Study
hu: Esettanulmány

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Center
hu: Közép

en: Center Left
hu: Center Bal

en: Center List Items
hu: Központi listaelemek

en: Center Right
hu: Center Jobb

en: Change Structure
hu: Felépítés megváltoztatása

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
hu: Jelölje be az Igen opciót, ha szeretné nem sztenderd hosszúságra állítani a sort.

en: Choose Custom Color
hu: Egyéni szín választása

en: Choose a Background Image
hu: Válasszon ki egy háttérképet

en: Choose a Background Video MP4 File
hu: Válasszon ki egy .MP4 háttérvideó fájlt

en: Choose a Background Video WEBM File
hu: Válasszon ki egy .WEBM háttérvideó fájlt

en: Choose a Slide Image
hu: Válasszon ki egy lapozóképet

en: Choose a Video MP4 File
hu: Válasszon ki egy .MP4 videó fájlt

en: Choose a Video WEBM File
hu: Válassza ki a .WEBM videófájlt

en: Choose a title of your login box.
hu: Válasszon címet a feliratkozás doboznak.

en: Choose a title of your signup box.
hu: Válasszon címet a feliratkozás doboznak.

en: Choose an Audio file
hu: Válasszon ki egy audiofájlt

en: Choose an Image
hu: Válasszon ki egy képet

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
hu: Válassza ki bármelyik ikont a lefelé görgetés gomb számára.

en: Choose an icon to display with your blurb.
hu: Válasszon egy megjelenítendõ ikont a fülszöveghez.

en: Choose how many columns to display.
hu: Adja meg a megjelenítendõ oszlopok számát.

en: Choose how many posts you would like to offset by
hu: Válassza ki, hogy hány bejegyzést szeretne egyensúlyozni a következõvel:

en: Choose how much posts you would like to display per page.
hu: Válassza ki, hogy hány bejegyzés jelenjen meg oldalanként.

en: Choose how your products should be ordered.
hu: Válassza ki, hogy hogyan rendezõdjenek a termékek.

en: Choose image
hu: Kép kiválasztása

en: Choose the social network
hu: Közösségi hálózat kiválasztása

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
hu: Válassza ki, hogy az URL megnyíljon új ablakban vagy sem.

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
hu: Válassza ki, hogy az idézet ikon látható legyen vagy sem.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
hu: Válassza ki, hogy a lenyíló ablak nyílt vagy zárt állapotban indul.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
hu: Válassza ki, hogy melyik kategóriákat tartalmazza a feed.

en: Choose which categories you would like to include.
hu: Válassza ki, hogy mely kategóriában szeretne közé.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
hu: Válassza ki, hogy az oldal melyik oldalán helyezkedjen el az oldalsáv. Ez a beállítás irányítja a szövegorientációt és az elválasztást.

en: Choose which type of products you would like to display.
hu: Válassza ki, hogy melyik termékek jelenjenek meg.

en: Choose your desired portfolio layout style.
hu: Válassza ki a kívánt portfólió elrendezés stílust.

en: Circle
hu: Kör

en: Circle Border Color
hu: Kör szegély szín

en: Circle Color
hu: Kör szín

en: Circle Color Opacity
hu: Körszámláló átlátszatlanság

en: Circle Counter
hu: Körszámláló

en: Circle Counter Title
hu: Körszámláló cím

en: Circle Icon
hu: Kör szín

en: Clear Layout
hu: Elrendezés törlése

en: Cleared
hu: Törölve

en: Click here to create new menu
hu: Kattintson ide új menü készítéséhez

en: Clone Module
hu: Modul klónozása

en: Clone Row
hu: Sor klónozása

en: Clone Section
hu: Szakasz klónozása

en: Cloned
hu: A klónozott

en: Close
hu: Bezárás

en: Close Modal Window
hu: Modális ablak bezárása

en: Closed Toggle Background Color
hu: Mûveletkapcsoló háttérszín bezárva

en: Closed Toggle Text Color
hu: Mûveletkapcsoló betûszín bezárás

en: Code
hu: Kód

en: Collapse
hu: Összeomlás

en: Collapsed
hu: Összeomlott

en: Color
hu: Szín

en: Column
hu: Oszlop

en: Columns Number
hu: Oszlopok száma

en: Coming Soon
hu: Hamarosan

en: Company Name
hu: Cég neve

en: Configuration error
hu: Konfigurációs hiba

en: Configuration error: List is not defined
hu: Konfigurációs hiba: a Lista nem meghatározott

en: Configuration error: api key is not defined
hu: Konfigurációs hiba: api kulcs nem meghatározott

en: Connecting...
hu: Kapcsolódás...

en: Connection failed
hu: Kapcsolódás sikertelen

en: Contact Button
hu: Kapcsolat gomb

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvétel

en: Contact Title
hu: Kapcsolat cím

en: Contact Us
hu: Vegye fel velünk a kapcsolatot

en: Container
hu: Tartó

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Font
hu: Tartalom betûtípus

en: Content Font Color
hu: Tartalom betûszín

en: Content Font Size
hu: Tartalom betûméret

en: Content Styling
hu: Tartalom stílus

en: Continue Automatic Slide on Hover
hu: Továbbra is az Automatikus Csúsztassa be Lebeg

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Control how many products are displayed.
hu: Szabályozza, hogy hány termék jelenjen meg.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
hu: Szabályozza, hogy hány projekt jelenjen meg. Hagyja üresen vagy használja a 0-t, ha korlátlan számot akar.

en: Controls
hu: Irányítás

en: Copied
hu: Másolva

en: Copy
hu: Másolás

en: Countdown Timer
hu: Visszaszámláló

en: Countdown Timer Title
hu: Visszaszámláló idõzítõ cím

en: Countdown To
hu: Visszaszámlálás

en: Counter Amount
hu: Számláló szám

en: Counter Container
hu: Számláló keret

en: Counter Text Color
hu: Számlálószöveg szín

en: Counter Title
hu: Számláló cím

en: Cover
hu: Fedél

en: Cover Art Image URL
hu: Lemezborító URL

en: Create
hu: Új

en: Create New Category
hu: Új kategória létrehozása

en: Creative Agency
hu: Reklámügynökség

en: Currency
hu: Pénznem

en: Currency &amp; Frequency
hu: Valuta &amp; Frekvencia

en: Custom CSS
hu: Egyedi CSS

en: Custom Margin
hu: Egyéni margó

en: Custom Padding
hu: Egyéni kitöltés

en: Custom Width
hu: Egyéni szélesség

en: Dark
hu: Sötét

en: Dashed
hu: Szaggatott

en: Date Format
hu: Dátum formátum

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Sorting
hu: Alapértelmezett rendezés

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
hu: Határozzon meg egy egyéni háttér színt a modulhoz vagy hagyja üresen és az alapértelmezett szín használatához.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
hu: Adjon meg egy számot a kördiagramhoz. (Ne tartalmazzon százalékjelet, használja a lenti opciót.). Figyelem: Csak természetes számokat adhat meg, 0-tól 100-ig

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
hu: Határozza meg a számláló számát. (Ne tartalmazzon százalékjelet, használja a lenti opciót.)

en: Define a percentage for this bar.
hu: Adjon meg egy százalékot a számlálóhoz.

en: Define a sub title for the table if desired.
hu: Határozza meg a táblázat alcímét, amennyiben szeretne alcímet.

en: Define a title for the pricing table.
hu: Határozza meg az ártáblázat címét.

en: Define a title for your contact form.
hu: Határozzon meg egy címet a kapcsolat ûrlapnak.

en: Define a title.
hu: Határozzon meg egy címet.

en: Define an album name.
hu: Határozza meg az album címét.

en: Define an artist name.
hu: Határozza meg a mûvész nevét.

en: Define custom width for this Row
hu: Egyéni szélesség megadása ennél a sornál

en: Define how much space should be added below the divider.
hu: Adja meg mekkor helynek kell lennie az elválasztó alatt.

en: Define the HTML ALT text for your image here.
hu: Határozza meg a képe alternatív képszövegét itt.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
hu: Határozza meg a modulban használt audiofájlt. Az audiofájl eltávolításához a modulból törölje az URL-t a beállítások mezõbõl.

en: Define the method, used for the parallax effect.
hu: Határozza meg a parallaxis effektushoz használt módszert.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
hu: Határozza meg az oldalanként megjelenítendõ képek számát.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
hu: Határozza meg az oldalanként megjelenítendõ projektek számát.

en: Define the text for the slide button
hu: Határozza meg a lapozógomb szövegét

en: Define the title text for your slide.
hu: Határozza meg a lapozó címszövegét.

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Row
hu: Sor törlése

en: Delete Section
hu: Szakasz törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Desktop
hu: Asztal

en: Did
hu: Volt

en: Disable
hu: Letiltása

en: Disable Builder
hu: Tervezõ kikapcsolása

en: Disable Item
hu: Letiltása Elemet

en: Disabled
hu: Fogyatékkal élő

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
hu: Az opció kikapcsolása eltávolítja a kör alakú gombot a lapozó alján.

en: Display Captcha
hu: Captcha megjelenítése

en: Display Image Overlays on Main Video
hu: Képátfedések megjelenítése a fõ videón

en: Divi Library
hu: Divi Könyvtár

en: Divi Role Editor
hu: Divi Szerepet Szerkesztő

en: Divider
hu: Elválasztó

en: Divider Position
hu: Elválasztó pozíció

en: Divider Style
hu: Elválasztó stílus

en: Divider Weight
hu: Elválasztó Súly

en: Do you wish to proceed?
hu: Szeretné folytatni?

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Don't Show Divider
hu: Elválasztó elrejtése

en: Done
hu: Kész

en: Dot Nav Custom Color
hu: Pontos navigáció egyéni szín

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Double
hu: Dupla

en: Download Export File
hu: Exportfájl letöltése

en: Downwards
hu: Lefelé

en: Dropdown Menu Animation
hu: Legördülõ menü animáció

en: Dropdown Menu Background Color
hu: Legördülõ menü háttérszín

en: Dropdown Menu Line Color
hu: Legördülõ menü vonalszín

en: Dropdown Menu Text Color
hu: Legördülõ menü betûszín

en: During preview, link to different page is disabled
hu: Közben előnézet, link a másik oldalon le van tiltva

en: Edit Buttons
hu: Edit Gombok

en: Edit Category
hu: Kategória Módosít

en: Edit Colors
hu: Szerkesztés Színek

en: Edit Configuration
hu: Szerkesztés Konfiguráció

en: Edit Content
hu: Tartalom Szerkesztése

en: Edit Fonts
hu: Szerkesztés Betűtípusok

en: Edit Global Items
hu: Szerkesztés Globális Elemek

en: Edit Item
hu: Elem Szerkesztése

en: Edit Layout
hu: Szerkezet szerkesztése

en: Edit Project
hu: Szerkesztés Projekt

en: Edit Tag
hu: Címke Szerkesztése

en: Edited
hu: Szerkesztette

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Email Address
hu: Email cím

en: Email Optin
hu: E-Mail Optin

en: Enable
hu: Engedélyezése

en: Enable or disable pagination for this feed.
hu: Lapszámozás be- és kikapcsolása a feedben.

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
hu: Ezen opció bekapcsolásával adjuk meg, az egyéni ereszcsatorna szélességét ezt a sort.

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
hu: Válassza ki ezt a beállítást, hogy ez a sor kiérjen a böngészõablak széléig.

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
hu: Az opció engedélyezése fixálja a háttérképeket a görgetés közben.

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
hu: Ezen opció kiválasztásával kikapcsolja erre a szekcióra a háttérszíneket, ezzel engedve, hogy a weblap háttérképe vagy háttérszíne átlátszódjon.

en: Enter a new name for this module
hu: Adjon meg egy új nevet ez a modul

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
hu: Adjon meg egy címet a térkép központjának, és a cím geokódolásra kerül, majd lent megjelenik a térképen.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
hu: Adjon meg egy címet ehhez a térképjelölõhöz és a cím geokódolásra kerül, majd lent megjelenik a térképen.

en: Enter an optional CSS ID to be used for this module. An ID can be used to create custom CSS styling, or to create links to particular sections of your page.
hu: Adjon meg egy opcionális CSS azonosítót ehhez a modulhoz. Az azonosítóval egyéni CSS stílust, vagy hivatkozásokat készíthet, amelyeket az oldala bizonyos szakaszaihoz kapcsolhat.

en: Enter optional CSS classes to be used for this module. A CSS class can be used to create custom CSS styling. You can add multiple classes, separated with a space.
hu: Adjon meg egy opcionális CSS osztályt ehhez a modulhoz. A CSS osztállyal egyéni CSS stílust készíthet. Több osztályt megadhat, szóközzel elválasztva.

en: Enter the URL for the Button.
hu: Adja meg a gomb URL címét

en: Enter the text for the Button.
hu: Adja meg a gomb szövegét.

en: Enter your page title here.
hu: Adja meg az oldal címét itt.

en: Equalize Column Heights
hu: oszlopmagasságok kiegyenlítése

en: Excluded option
hu: Kizárt opció

en: Expand
hu: Kitágul

en: Expand Row
hu: Bontsa Ki A Sor

en: Expand Section
hu: Bontsa Ki Szakasz

en: Expanded
hu: Bővíteni

en: Export Divi Builder Layouts
hu: Divi Tervezõ elrendezések exportálása

en: Export Divi Layouts
hu: Divi elrendezések exportálása

en: Facebook Profile Url
hu: Facebook profil URL

en: Fade
hu: Elhomályosul

en: Fade In
hu: Beolvadás

en: Featured Image Placement
hu: Kiemelt kép elhelyezés

en: Featured Products
hu: Kiemelt termékek

en: Featured Table
hu: Kiemelt táblázat

en: Featured Table Background Color
hu: Kiemelt táblázat háttérszín

en: Featured Table Body Text Color
hu: Kiemelt táblázat törzsszöveg betûszín

en: Featured Table Bullet Color
hu: Kiemelt táblázat  pont szín

en: Featured Table Header Background Color
hu: Kiemelt táblázat fejléc háttérszín

en: Featured Table Header Text Color
hu: Kiemelt táblázat fejléc betûszín

en: Featured Table Price Color
hu: Kiemelt táblázat ár szín

en: Featured Table Subheader Text Color
hu: Kiemelt táblázat alcím betûszín

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
hu: A kiemelt táblázat elkülönül a többitõl.

en: Feed Title
hu: Feed cím

en: Fill
hu: Töltse ki

en: Filterable Portfolio
hu: Szûrhetõ portfólió

en: Find
hu: Keresés

en: First Name
hu: Utónév

en: Flip
hu: Átfordul

en: Focus Background Color
hu: Fókusz háttérszín

en: Focus Border Color
hu: Fókusz szegély szín

en: Focus Text Color
hu: Fókusz betûszín

en: Follow
hu: Követ

en: Follow Button
hu: Követés gomb

en: Force Fullwidth
hu: Tegye teljes szélességre

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtette jelszavát?

en: Form Background Color
hu: Ûrlap háttérszín

en: Form Field
hu: Ûrlap mezõ

en: Form Field Background Color
hu: Ûrlap háttérszín

en: Form Field Text Color
hu: Ûrlap betûszín

en: Fullwidth
hu: Teljes szélesség

en: Fullwidth Code
hu: Teljes szélességû kód

en: Fullwidth Header
hu: Teljes szélességû fejléc

en: Fullwidth Image
hu: Teljes szélességû kép

en: Fullwidth Map
hu: Teljes szélességû térkép

en: Fullwidth Menu
hu: Teljes szélességû menü

en: Fullwidth Module
hu: Teljes szélességû modul

en: Fullwidth Portfolio
hu: Teljes szélességû portfólió

en: Fullwidth Post Title
hu: Teljes szélességû poszt cím

en: Fullwidth Section
hu: Teljes szélességû szekció

en: Fullwidth Slider
hu: Teljes szélességû lapozó

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
hu: Teljes szélességű modul nem használható a teljes szélességű szekción kívül.

en: Gallery
hu: Galéria

en: Gallery Images
hu: Galériaképek

en: Gallery Item
hu: Galéria elem

en: Gallery Item Title
hu: Galéria elem cím

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Generate From Video
hu: Generálás a videóból

en: Geocode was not successful for the following reason
hu: A geokódolás sikertelen volt a következõ okok miatt:

en: Geocoder failed due to
hu: A geokódolás sikertelen volt a következõ okok miatt:

en: Global
hu: Globális

en: Global/not Global
hu: Globális/ nem Globális

en: Google+ Profile Url
hu: Google+ profil URL

en: Grayscale Filter Amount (%)
hu: Szürkeárnyalatos filter mértéke (%)

en: Grid
hu: Háló

en: Grid Tile Background Color
hu: Négyzetrács háttérszín

en: Groove
hu: Barázda

en: Gutter Width
hu: Oszloptávolság

en: Header
hu: Fejléc

en: Header Container
hu: Fejléc Konténer

en: Header Image URL
hu: Fejléc kép URL cím

en: Heading
hu: Cím

en: Height
hu: Magasság

en: Here you can adjust the alignment of your text.
hu: Itt beállíthatja a szöveg elhelyezkedését.

en: Here you can change the text used for the signup button.
hu: Itt megváltoztathatja a feliratkozás gomb szövegét.

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in ePanel and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in ePanel. Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
hu: Itt kiválaszthatja az Aweber listát, amelyhez ügyfeleket adhat hozzá. Ha nem lát listákat, akkor bizonyosodjon meg, hogy az Aweber API kulcs be van állítva az ePanel-ben és legalább egy listával rendelkezik egy Aweber fiókon. Ha új listát adott meg és nem jelenik meg, aktiválja az Aweber listák újra generálása opciót az ePanel-ben. Ne felejtse el kikapcsolni, miután a listát újra generálta.

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in ePanel and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in ePanel. Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
hu: Itt kiválaszthatja a MailChimp listát, amelyhez ügyfeleket adhat hozzá. Ha nem lát listákat, akkor bizonyosodjon meg, hogy a MailChimp API kulcs be van állítva az ePanel-ben és legalább egy listával rendelkezik egy MailChimp fiókon. Ha új listát adott meg és nem jelenik meg, aktiválja a MailChimp listák újra generálása opciót az ePanel-ben. Ne felejtse el kikapcsolni, miután a listát újra generálta.

en: Here you can choose a service provider.
hu: Itt választhat szolgáltatót.

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
hu: Itt kiválaszhatja a cím szövegének betûszínét

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
hu: Itt kiválaszthatja az almenük nyitásának irányát. A le és a fel irányokból választhat.

en: Here you can choose the image alignment.
hu: Itt kiválaszhatja a képek igazítását.

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
hu: Itt kiválaszhatja a cím tájolását

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
hu: Itt kiválaszthatja a közösségi hálózat ikonjának alakját.

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
hu: Itt kiválaszthatja a szöveg értékét. Ha sötét háttérrel dolgozik, akkor a szöveg legyen világos. Ha a háttér világos, a szöveg beállítása legyen sötét.

en: Here you can choose where to place the Featured Image
hu: Itt kiválaszhatja, hogy hol jelenjen meg a kiemelt kép

en: Here you can choose where to place the icon.
hu: Itt kiválaszthatja az ikon helyét.

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a lenti háttér beállítás használva legyen vagy sem.

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy melyik fenti ikon jelenjen meg a körben.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy melyik lenti ikon legyen használható.

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy látható legyen-e az ikon kör szegélye.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
hu: Itt kiválaszthatja, hogy megjelenjen-e az író neve a metaadatok között

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
hu: It kiválaszthatja, hogy megjelenjenek-e a kategóriák a metaadatok között.. Megjegyzés: Ez az opció nem alkalmazható egyéni poszt típusoknál.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
hu: Itt kiválaszhatja, hogy megjelenjen-e a kommentszámláló a metaadatok között.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
hu: Itt kiválaszthatja, hogy megjelenjen-e az dátum a metaadatok között

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
hu: Itt kiválaszhatja, hogy megjelenjen-e a kiemelt kép.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
hu: Itt kiválaszhatja a metaadatok megjelenítését

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a poszt címének megjelenítését.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
hu: Kiválaszthatja, hogy a kép alatt legyen tér vagy sem.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a kép megnyíljon Lightboxban vagy sem. Figyelem: ha a Lightboxban való megnyitást választja, a lenti URL opcióik figyelmen kívül maradnak.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy szeretne-e egy követési gombot az ikon mellett vagy sem.

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
hu: Itt kiválaszthatja, hogy használjon-e parallax effektet a kiemelt kép

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
hu: Itt kiválaszhatja, hogy használjon-e háttérszínt a cím szövege

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
hu: Kiválaszthatja, hogy a hivatkozás új ablakban nyíljon meg vagy sem.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
hu: Itt  kiválaszthatja, hogy a fejléc teljes képernyõs nézetre váltson.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a fent megadott szám mögé kerüljön-e százalékjel vagy sem.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
hu: Itt kiválaszhatja, hogy megjelenjen-e a legelé görgetés gomb.

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a felhasználó visszairányuljon a jelenlegi oldalra vagy sem.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a nagyítást irányíthatja-e az egérgörgõ vagy sem.

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
hu: Kiválaszthatja, hogy a képek címe és aláírás megjelenjen vagy sem, amennyiben a képek rendelkeznek ezekkel.

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a szöveg világos vagy sötét legyen. Ha sötét háttérrel dolgozik, akkor a szöveg legyen világos. Ha a háttér világos, a szöveg beállítása legyen sötét.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
hu: Kiválaszthatja, hogy a szöveg világos vagy sötét legyen. Ha sötét háttérrel dolgozik, akkor a szöveg legyen világos. Ha a háttér világos, a szöveg beállítása legyen sötét.

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
hu: Itt megadhatja, hogy a címszöveg világos vagy sötét legyen. Ha sötét háttérrel dolgozik, akkor a szöveg legyen világos. Ha a háttér világos, a szöveg beállítása legyen sötét.

en: Here you can choose which action to execute on button click
hu: Itt választhatja ki, hogy mely műveletet végrehajtani a gombra kattintson

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
hu: Itt kiválaszhatja, hogy melyik parallax módszert használja a kiemelt kép

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
hu: Itt minialkamazás mezõket készíthet az oldalsáv modulhoz

en: Here you can create the content that will be used within the module.
hu: Itt készítheti el modulban használt tartalmat.

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
hu: Itt meghatározhatja az akcióra hívás egyéni háttérszínét.

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
hu: Itt határozhatja meg a visszaszámláló idõzítõ egyéni háttérszínét.

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
hu: Itt meghatározhat egy egyéni színt az ikon kör szegélyhez.

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
hu: Itt meghatározhat egy egyéni színt a körben lévõ ikonhoz.

en: Here you can define a custom color for your icon.
hu: Itt meghatározhat egy egyéni színt az ikonhoz.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
hu: Itt megadhatja a dátum formátumát a metaadatokban. Az alapértelmezett a 'M j, Y'

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
hu: Itt meghatározhatja, hogy milyen tartalom kerül a jelenlegi lapra.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
hu: Itt meghatározhatja a tartalmat, amely a jelölõ információs dobozába kerül.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
hu: Itt meghatározhatja, hogy legyenek tovább olvasás hivatkozások a kivonatok alatt vagy sem.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
hu: Itt megadhatja, hogy milyen gyorsan lapozzon a körtár. ha az "automatikus kortár lapozás" opció engedélyezve van fent. Minél magasabb a szám, annál hosszabb a szünet a lapozások között. (pl. 1000 = 1 sec)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
hu: Itt megadhatja, hogy milyen gyorsan tûnik el a lapozó a lapozások után, ha az "automatikus animáció" fent engedélyezve van. Minél magasabb a szám, annál hosszabb a szünet a lapozások között.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
hu: Itt elmentheti a jelenlegi elemet és hozzáadhatja a Divi Könyvtárhoz a késõbbi felhasználáshoz.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a szakasz rendelkezzen-e belsõ árnyékolással. Ez jól mutat, ha színes háttérrel vagy háttérképpel rendelkezik.

en: Hex Value
hu: Színkód

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Hide Arrows
hu: Nyilak elrejtése

en: Hide CTA On Mobile
hu: CSF elrejtése mobilon

en: Hide Content On Mobile
hu: Tartalom elrejtése mobilon

en: Hide On Mobile
hu: Elrejtés mobilon

en: Hide Slider Controls
hu: Lapozóirányítás elrejtése

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Homepage Basic
hu: Fõoldal alap

en: Homepage Company
hu: Fõoldal cég

en: Homepage Corporate
hu: Fõoldal vállalati

en: Homepage Extended
hu: Fõoldal komplex

en: Homepage Portfolio
hu: Fõoldal portfólió

en: Homepage Shop
hu: Fõoldal áruház

en: Hour(s)
hu: Óra(s)

en: Hover Icon Picker
hu: Áthúzási ikon választó

en: Hover Overlay Color
hu: Borítás színe áthúzáskor

en: Hrs
hu: Órák

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon Color
hu: Ikon szín

en: Icon Font Size
hu: Ikon betûméret

en: Icon Hover Color
hu: Áthúzási ikon szín

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
hu: Ha meghatározott, akkor ez a kép lesz a modul háttérképe. A háttérkép eltávolításához törölje az URL-t a beállítások mezõbõl.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
hu: Ha meghatározott, ez a lapozókép fog megjelenni a lapozószöveg bal oldalán. Töltsön fel egy képet, vagy hagyja üresen egy csak-szöveg lapozó érdekében.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
hu: Ha meghatározott, ez a videó fog megjelenni a lapozószöveg bal oldalán. Adjon meg egy Youtube vagy Vimeo URL-t, vagy hagyja üresen egy csak-szöveg lapozó érdekében.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
hu: Ha engedélyezett, akkor a háttérkép fix pozícióban marad görgetés közben, így egy vicces parallaxis-szerû effektussá válik.

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
hu: Az engedélyezés fixálja a háttérképeket a görgetés közben, így egy vicces parallaxis effektus látható.

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
hu: Ha rendelkezik megadott lapozóképpel, adja meg a kép alternatív képszövegét itt.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
hu: Ha azt szeretné, hogy a körtár automatikusan lapozzon, anélkül, hogy a látogató a következõ gombra kattintson, engedélyezze ezt az opciót és állítsa be lent a kívánt sebességet.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
hu: Ha azt szeretné, hogy a lapozó automatikusan lapozzon, anélkül, hogy a látogató a következõ gombra kattintson, engedélyezze ezt az opciót és állítsa be lent a kívánt sebességet.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
hu: a be akarja állítani a dátum formátumát, adja meg a megfelelõ PHP dátum formátumát itt.

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
hu: Ha azt szeretné, hogy a fülszövege hivatkozás legyen, adja meg a cél URL-t itt.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
hu: Ha alcímet szeretne használni, adja meg itt. Az alcím a cím alatt fog megjelenni kisebb betûtípussal.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
hu: Ha azt szeretné, hogy a kép hivatkozás legyen, adja meg a cél URL-t itt. Nem készül hivatkozás, ha ez a mezõ üres marad.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
hu: Ha az árai elõfizetés alapúak, adja meg az elõfizetés fizetésének idõszakosságát.

en: Image
hu: Kép

en: Image Alignment
hu: Képek igazítása

en: Image Alt Text
hu: Alternatív képszöveg

en: Image Alternative Text
hu: Képalternatív szöveg

en: Image Max Width
hu: Maximális képszélesség

en: Image Overlay URL
hu: Képátfedés URL

en: Image Title Text
hu: Képcím szöveg

en: Image URL
hu: Kép URL

en: Image Vertical Alignment
hu: Kép függõleges igazítása

en: Image/Icon Animation
hu: Kép/ikon animáció

en: Image/Icon Placement
hu: Kép/ikon elhelyezkedés

en: Images Number
hu: Képek száma

en: In The New Tab
hu: Ugyanezen a lapon

en: In The Same Window
hu: Ugyanebben az ablakban

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
hu: A videók megfelelõ méretéhez meg kell adnia a videó pontos magasságát (pixelekben) itt.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
hu: A videók megfelelõ méretéhez meg kell adnia a videó pontos szélességét (pixelekben) itt.

en: Inactive Tab Background Color
hu: Inaktív lap háttérszín

en: Include Advanced Design Settings
hu: Haladó tervezõi beállítások hozzáadása

en: Include Advanced Design settings
hu: Haladó tervezõi beállítások hozzáadása

en: Include Categories
hu: Tartalmazott kategóriák

en: Include Custom CSS
hu: Egyéni CSS hozzáadása

en: Include General Settings
hu: Általános beállítások hozzáadása

en: Include General settings
hu: Általános beállítások hozzáadása

en: Included option
hu: Tartalmazott opció

en: Incorrect email
hu: Helytelen e-mail

en: Input Border Radius
hu: Ûrlap szegély sugár

en: Input Facebook Profile Url.
hu: Adja meg a Facebook profil URL-t.

en: Input Google+ Profile Url
hu: Adja meg a Google+ profil URL-t.

en: Input LinkedIn Profile Url
hu: Adja meg a LinkedIn profil URL-t

en: Input Twitter Profile Url
hu: Adja meg a Twitter profil URL-t.

en: Input a destination URL for the slide button.
hu: Adjon meg egy cél URL-t a lapozógombnak.

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
hu: Adja meg a termékhez tartozó/nem tartozó funkciók listáját. Válassza el a termékeket egy új sorban és kezdjen a + vagy a - szimbólummal

en: Input a title for the circle counter.
hu: Adja meg a kördiagram címét.

en: Input a title for the counter.
hu: Adjon meg egy címet a számlálóhoz.

en: Input a title for your bar.
hu: Adja meg a számláló címét.

en: Input the destination URL for the signup button.
hu: Adja meg a feliratkozás cél URL-ét.

en: Input the destination URL for your CTA button.
hu: Adja meg az akcióra hívás gomb cél URL-ét.

en: Input the email address where messages should be sent.
hu: Adja meg az e-mail címet, ahova az üzenetet küldeni kell.

en: Input the job title.
hu: Adja meg a beosztást.

en: Input the main text content for your module here.
hu: Adja meg a modul fõszöveg tartalmát itt.

en: Input the name of the company.
hu: Adja meg a cég nevét.

en: Input the name of the person
hu: Adja meg a személy nevét

en: Input the name of the testimonial author.
hu: Adja meg a referencia írójának a nevét.

en: Input the person's position.
hu: Adja meg a személy beosztását.

en: Input the value of the product here.
hu: Adja meg a termék értékét itt.

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
hu: Adja meg az író weboldalát vagy hagyja üresen.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
hu: Adja meg a kívánt gomb szöveget vagy hagyja üresen.

en: Input your desired currency symbol here.
hu: Adja meg a kívánt pénznem szimbólumot itt.

en: Input your main slide text content here.
hu: Adja meg a fõ lapozószövegét itt.

en: Input your value to action title here.
hu: Adja meg az akció cím értékét itt.

en: Insert Column(s)
hu: Oszlop(ok) beillesztése

en: Insert Columns
hu: Oszlopok beillesztése

en: Insert Module
hu: Modul beillesztése

en: Insert Module(s)
hu: Modul(ok) beillesztése

en: Inset
hu: Szegély belül

en: Invalid Color
hu: Érvénytelen Szín

en: Invalid Email.
hu: Érvénytelen Email.

en: Invalid email
hu: Érvénytelen e-mail

en: Item
hu: Tétel

en: Job Title
hu: Beosztás

en: Justified
hu: Sorkizárt

en: Keep Column Padding on Mobile
hu: Tartsa Oszlop Padding Mobil

en: Keep Custom Padding on Mobile
hu: Alapértelmezett kitöltés használata mobiolon

en: Label
hu: Címke

en: Label Color
hu: Címkeszín

en: Landing Page
hu: Érkezési oldal

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Layout
hu: Szerkezet

en: Layout Name:
hu: Elrendezés neve:

en: Layout Type
hu: Elrendezés típusa

en: Layouts
hu: Szerkezetek

en: Left
hu: Bal

en: Left To Right
hu: Balról jobbra

en: Library Settings
hu: Könyvtár Beállításai

en: Light
hu: Világos

en: Link Disabled
hu: Link Tiltva

en: Link Shape
hu: Hivatkozás alak

en: Link URL
hu: Hivatkozás URL

en: LinkedIn Profile Url
hu: LinkedIn profil URL

en: Load
hu: Betöltés

en: Load From Library
hu: Betöltés a Könyvtárból

en: Load Layout
hu: Elrendezés betöltése

en: Loaded
hu: Betöltve

en: Loading preview...
hu: Betöltése kép...

en: Lock
hu: Zár

en: Lock Item
hu: Lock Elem

en: Locked
hu: Zárva

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Logged in as %1$s
hu: Bejelentkezve, mint %1$s

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logo Image Alternative Text
hu: Logo Kép Alternatív Szöveg

en: Logo Image URL
hu: Logo kép URL cím

en: Logo Title
hu: Logó Cím

en: MailChimp lists
hu: MailChimp listák

en: Main Element
hu: Fõ elem

en: Maintenance Mode
hu: Karbantartás mód

en: Make Fullscreen
hu: Teljesképernyõs nézet

en: Make Menu Links Fullwidth
hu: Hogy A Menü Linkek Fullwidth

en: Make This Row Fullwidth
hu: Tegye teljes szélességûvé ezt a sort

en: Make This Section Fullwidth
hu: Hogy Ez A Szakasz Fullwidth

en: Make This Table Featured
hu: Emelje ki ezt a táblázatot

en: Make a connection
hu: Kapcsolódjunk

en: Make sure you entered the captcha.
hu: Bizonyosodjon meg, hogy a captchát begépelte!

en: Make sure you fill all fields.
hu: Bizonyosodjon meg, hogy minden mezőt kitöltött!

en: Make this a global item
hu: Tegye Globálissá az elemet

en: Manage Categories
hu: Kategóriák rendezése

en: Map
hu: Térkép

en: Map Center Address
hu: Központi térképcím

en: Map Pin Address
hu: Térképjelölõ cím

en: Max Width
hu: Legnagyobb szélesség

en: Member Description
hu: Tag leírás

en: Member Image
hu: Tag kép

en: Member Position
hu: Tag pozíció

en: Member Social Links
hu: Tag közösségi link

en: Menu
hu: Menü

en: Message
hu: Üzenet

en: Meta
hu: Metaadatok

en: Meta Date Format
hu: Dátum formátum

en: Min
hu: Percek

en: Minute(s)
hu: Perc(s)

en: Mobile
hu: Mobil

en: Mobile Menu Background Color
hu: Mobile Menü Háttérszín

en: Mobile Menu Text Color
hu: Mobile Menü Szöveg Színe

en: Module
hu: Modul

en: Module Customizer
hu: Modul testreszabás

en: Module Settings
hu: Modul beállítások

en: Module Use
hu: A Modul Használata

en: Module Width
hu: Modul szélesége

en: Modules
hu: Modulok

en: Mouse Wheel Zoom
hu: Nagyítás egérgörgõvel

en: Move Item
hu: Elem Áthelyezése

en: Moved
hu: Áthelyezve

en: Name
hu: Név

en: New Bar Counter
hu: Új vízszintes számláló

en: New Category Name
hu: Új Kategória Neve

en: New Layout
hu: Új szerkezet

en: New Message From %1$s%2$s
hu: Új üzenet. Feladó %1$s%2$s

en: New Module
hu: Új modul

en: New Pin
hu: Új jelölõ

en: New Pricing Table
hu: Új ártáblázat

en: New Project
hu: Új Projekt

en: New Row
hu: Új sor

en: New Slide
hu: Új lapozó

en: New Social Network
hu: Új közösségi hálózat

en: New Tab
hu: Új lap

en: New Tag Name
hu: Új Tag Nevét

en: New Template Settings
hu: Új sablon beállítások

en: New Video
hu: Új videó

en: Newsletter Button
hu: Hírlevél gomb

en: Newsletter Description
hu: Hírlevél leírás

en: Newsletter Form
hu: Hírlevél forma

en: Next
hu: Tovább

en: No
hu: Nem

en: No Animation
hu: Nincs animáció

en: No Comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: No available options for this configuration.
hu: Nincs elérhetõ opció ehhez a konfigurációhoz.

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Nonce failed
hu: Nonce nem sikerült

en: Nonce failed.
hu: Nonce nem sikerült.

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
hu: Figyelem: A minialkalmazás mezõ elevezése "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5"-re problémát okozhat a témában

en: Nothing found
hu: Nincs találat

en: Nothing found in Trash
hu: Nincs találat a kukában

en: Number
hu: Szám

en: Number Counter
hu: Számláló

en: Number Counter Title
hu: Körszámláló szám

en: Numbers
hu: Számok

en: Off
hu: Ki

en: Offset Number
hu: Egyenlítõ szám

en: On
hu: Be

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import all layouts from this site.
hu: Ha elmentette a letöltött fájlt, bármely telepített WordPress alkalmazásban telepítheti az abban tárolt oldalszerkezeteket az Import paranccsal.

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
hu: Csak Térkép Ikonra Lebeg a %1$s

en: Onsale
hu: Akciós

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open In Lightbox
hu: Megnyitás Lightbox ban

en: Open Toggle
hu: Mûveletkapcsoló megnyitás

en: Open Toggle Background Color
hu: Mûveletkapcsoló háttérszín nyitva

en: Open Toggle Text Color
hu: Mûveletkapcsoló betûszín megnyitás

en: Open in Lightbox
hu: Lightbox megnyitása

en: Order By
hu: Rendelés

en: Orientation
hu: Orientáció

en: Our Team
hu: A csapatunk

en: Outset
hu: Szegély kívül

en: Overlay
hu: Borítás

en: Overlay Icon
hu: Borítás ikon

en: Padding
hu: Kitöltés

en: Page
hu: Oldal

en: Page Dual Sidebars
hu: Oldal két oldali oldalsáv

en: Page Fullwidth
hu: Oldal teljes szélesség

en: Page Left Sidebar
hu: Oldal bal oldalsáv

en: Page Options
hu: Oldal Opciók

en: Page Right Sidebar
hu: Oldal jobb oldalsáv

en: Pagenavi
hu: Oldal navigáció

en: Parallax Method
hu: Parallax módszer

en: Parallax method
hu: Parallaxis mód

en: Parent Category
hu: Szülő Kategória

en: Parent Category:
hu: Szülő Kategória:

en: Parent Tag
hu: Szülő Tag

en: Parent Tag:
hu: Szülő Tag:

en: Password
hu: Jelszó

en: Paste
hu: Illessze be

en: Paste After
hu: A Beillesztés Után

en: Pause Video
hu: Videó megállítása

en: Per
hu: -ként

en: Percent
hu: Százalék

en: Percent Sign
hu: Százalékjel

en: Percentage Color
hu: Százalék szín

en: Person
hu: Személy

en: Pin
hu: Kitûzõ

en: Pin Settings
hu: Jelölõ beállítások

en: Play Button
hu: Játék gomb

en: Play Icon Color
hu: Játék ikon szín

en: Please enter first name
hu: Kérjük, adja meg keresztnév

en: Please select at least 1 tab to save
hu: Válasszon ki legalább egy elmentendõ lapot

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
hu: Kérjük, ellenőrizze a mezőkbe, győződjön meg róla, adta meg a megfelelő adatokat.

en: Plugin Options
hu: Plugin Lehetőségek

en: Portfolio
hu: Portfólió

en: Portfolio 1 Column
hu: Portfólió 1 oszlop

en: Portfolio Filters
hu: Portfólió filterek

en: Portfolio Fullwidth Carousel
hu: Portfólió teljes szélesség körtár

en: Portfolio Fullwidth Grid
hu: Portfólió teljes szélesség rács

en: Portfolio Grid
hu: Portfólió rács

en: Portfolio Image
hu: Portfólió kép

en: Portfolio Post Meta
hu: Portfólió leírás

en: Portfolio Title
hu: Portfólió cím

en: Portrait Border Radius
hu: Portré szegély sugár

en: Portrait Height
hu: Portré magasság

en: Portrait Image URL
hu: Portrékép URL

en: Portrait Width
hu: Portré szélesség

en: Position
hu: Beosztás

en: Post Meta
hu: Metaadatok

en: Post Title
hu: Poszt cím

en: Posts Number
hu: Bejegyzésszám

en: Posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: Predefined Layouts
hu: Beépített elrendezések

en: Preview
hu: Előnézet

en: Previous
hu: Előző

en: Price
hu: Ár

en: Pricing Button
hu: Díjszabás gomb

en: Pricing Content
hu: Díjszabás tartalom

en: Pricing Heading
hu: Díjszabási alcím

en: Pricing Table
hu: Ártáblázat

en: Pricing Table Settings
hu: Ártáblázat beállítások

en: Pricing Tables
hu: Díjszabási táblázatok

en: Pricing Title
hu: Díjszabás cím

en: Pricing Top
hu: Díjszabás teteje

en: Product
hu: Termék

en: Product Category
hu: Termék Kategória

en: Product Features
hu: Termékfunkciók

en: Project
hu: Projekt

en: Project Categories
hu: Projekt Kategóriák

en: Project Category
hu: A Projekt Kategória

en: Project Extended
hu: Mentett projekt

en: Project Extended 2
hu: Mentett projekt 2

en: Project Tag
hu: Projekt Tag

en: Project Tags
hu: Projekt Címkék

en: Projects
hu: Projektek

en: Promo Button
hu: Gomb

en: Promo Description
hu: Leírás

en: Quote Icon
hu: Idézet ikon

en: Quote Icon Color
hu: Idézet ikon szín

en: Rating
hu: Értékelés

en: Read More Button
hu: Tovább olvasás gomb

en: Read more
hu: Tovább

en: Recent Products
hu: Legújabb termékek

en: Redirect To The Current Page
hu: Visszairányítás a jelenlegi oldalra

en: Redo
hu: Újra

en: Remove Border Separator
hu: Szegély eltávolítása

en: Remove Featured Table Drop Shadow
hu: Kiemelt táblázat árnyékolásának eltávolítása

en: Remove Inner Shadow
hu: Belsõ árnyékolás eltávolítása

en: Remove Module
hu: Modul eltávolítása

en: Remove Space Below The Image
hu: Tér eltávolítása a kép alól

en: Remove the connection
hu: Távolítsa el a kapcsolatot

en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Removing connection...
hu: Eltávolítása kapcsolat...

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Renamed
hu: Átnevezett

en: Replace the existing content with loaded layout
hu: Létező tartalom helyettesítése új oldalszerkezettel

en: Reset Roles
hu: Reset Szerepek

en: Ridge
hu: Borda

en: Right
hu: Jobb

en: Right To Left
hu: Jobbról balra

en: Rounded Rectangle
hu: Kerekített szélû téglalap

en: Row
hu: Sor

en: Rows
hu: Sorok

en: Sale Badge Color
hu: Akciós jelzõ szín

en: Sale Products
hu: Akciós termékek

en: Sales Page
hu: Akciók oldal

en: Save
hu: Mentés

en: Save & Add To Library
hu: Mentés és hozzáadás a Könyvtárhoz

en: Save & Exit
hu: Mentés & kilépés

en: Save And Add To Library
hu: Mentés és hozzáadás a Könyvtárhoz

en: Save Divi Roles
hu: Mentés Divi Szerepek

en: Save To Library
hu: Mentés a Könyvtárba

en: Save as Global:
hu: Mentés Globális elemként:

en: Save to Library
hu: Mentés a Könyvtárba

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
hu: Mentse el jelenlegi oldalát a Divi Könyvtárba a késõbbi használathoz.

en: Saved Module
hu: Mentett Modul

en: Saved Row
hu: Mentett Sor

en: Saved Section
hu: Mentett Szakasz

en: Scope
hu: Tárgy

en: Scroll Down Icon Color
hu: Lefelé görgetés ikon szín

en: Scroll Down Icon Size
hu: Lefelé görgetés ikon méret

en: Search Categories
hu: Keresés Kategóriák

en: Search Layouts
hu: Szerkezetek keresése

en: Search Projects
hu: Projektek Keresése

en: Search Tags
hu: Keresési Címkék

en: Sec
hu: Másodpercek

en: Second(s)
hu: Második(s)

en: Section
hu: Szekció

en: Sections
hu: Szekciók

en: See History
hu: Lásd Előzmények

en: Select Templates you want to export:
hu: Válassza ki az exportálni kívánt sablonokat:

en: Select a Network
hu: Hálózat kiválasztása

en: Select a menu
hu: Menü kiválasztása

en: Select a menu that should be used in the module
hu: Válassza ki a modulban használt menüt

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
hu: Válassza ki a megjeleníteni kívánt minialkalmazás mezõt. Új minialkalmazás mezõket készíthet a Kinézet > Minialkalmazások lapon.

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
hu: Válasszon kategóriát az új sablonnak vagy adjon meg új nevet (opcionális)

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
hu: Válassza ki, hogy melyik kategóriákat tartalmazza a feed.

en: Select the list
hu: Lista kiválasztása

en: Selective Sync
hu: Szinkronizációs beállítások

en: Service Provider
hu: Szolgáltató

en: Set As Audio for the module
hu: Beállítás audioként a modulban

en: Set As Background
hu: Beállítás háttérképként

en: Set As Background Video
hu: Beállítás háttérvideóként

en: Set As Image
hu: Beállítás képként

en: Set As Slide Image
hu: Beállítás lapozóképként

en: Set As Video
hu: Beállítás videóként

en: Set image
hu: Kép beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings Tabs
hu: Beállítások Lapok

en: Settings Types
hu: Beállítások Típusok

en: Shop
hu: Áruház

en: Shop Basic
hu: Áruház egyszerû

en: Shop Extended
hu: Áruház komplex

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Show Arrows
hu: Nyilak megjelenítése

en: Show Author
hu: Író megjelenítése

en: Show Bullet
hu: Pont mutatása

en: Show Categories
hu: Kategóriák megjelenítése

en: Show Circle Border
hu: Kör szegély megjelenítése

en: Show Comment Count
hu: Térkép Megjegyzést Gróf

en: Show Comments Count
hu: Kommentszámláló mutatása

en: Show Content
hu: Tartalom megjelenítése

en: Show Date
hu: Dátum megjelenítése

en: Show Divider
hu: Elválasztó megjelenítése

en: Show Excerpt
hu: Kivonat megjelenítése

en: Show Featured Image
hu: Kiemelt kép megjelenítése

en: Show Image / Video On Mobile
hu: Kép/videó mutatás mobilon

en: Show Inner Shadow
hu: Belsõ árnyékolás bekapcsolása

en: Show Meta
hu: Metaadatok mutatása

en: Show Pagination
hu: Lapszámozás megjelenítése

en: Show Post Categories
hu: Mutassa a poszt kategóriákat

en: Show Scroll Down Button
hu: Lefelé görgetés gomb mutatása

en: Show Slider Controls
hu: Lapozóirányítás megjelenítése

en: Show Title
hu: Cím megjelenítése

en: Show Title and Caption
hu: Cím és képaláírás megjelenítése

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
hu: A teljes tartalom megjelenítése nem fogja megcsonkítani a fõoldal bejegyzéseit. A kivonat megjelenítésekor csak a kivonat szövege jelenik meg.

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Skype Button Action
hu: A Skype Gomb Művelet

en: Slide
hu: Dia

en: Slide Active Controller
hu: Dia aktív kezelõ

en: Slide Button
hu: Dia gomb

en: Slide Controllers
hu: Dia kezelõk

en: Slide Description
hu: Dia leírás

en: Slide Image
hu: Lapozókép

en: Slide Image Vertical Alignment
hu: Függõleges lapozókép igazítás

en: Slide Settings
hu: Lapozóbeállítások

en: Slide Title
hu: Dia cím

en: Slide Video
hu: Lapozóvideó

en: Slider
hu: Lapozó

en: Slider Arrows Color
hu: Lapozónyíl szín

en: Slider Controls
hu: Lapozó irányítás

en: Slider Controls Color
hu: Lapozóirányítás szín

en: Social Follow
hu: Közösségi követés

en: Social Icon
hu: Közösségi ikon

en: Social Media Follow
hu: Közösségi média követés

en: Social Network
hu: Közösségi hálózat

en: Social Network Settings
hu: Közösségi hálózat beállítások

en: Solid
hu: Szilárd

en: Sort By Date
hu: Rendezés dátum szerint

en: Sort By Popularity
hu: Rendezés népszerûség szerint

en: Sort By Price: High To Low
hu: Rendezés ár szerint: magastól alacsonyig

en: Sort By Price: Low To High
hu: Rendezés ár szerint: alacsonytól magasig

en: Sort By Rating
hu: Rendezés értékelés szerint

en: Specialty Section
hu: Speciális szekció

en: Splash Page
hu: Bevezetõ oldal

en: Standard Section
hu: Sztenderd szekció

en: State
hu: Állapot

en: Step 1: <a href="%1$s" target="_blank">Generate authorization code</a>
hu: 1. lépés: <a href="%1$s" target="_blank">Generate autorizációs kódot</a>

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
hu: 2. lépés: másold be az autorizációs kódot, majd kattintson a "csatlakozás" gombra:

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
hu: Ebből a videoszolgáltatásból és/vagy videoformátumból állókép nem nyerhető

en: Sub-Menus Open
hu: Almenük nyitva

en: Subhead Font
hu: Alcím betûtípus

en: Subhead Font Color
hu: Alcím betûszín

en: Subhead Font Size
hu: Alcím betûméret

en: Subhead Styling
hu: Alcím stílus

en: Subheader
hu: Alcím

en: Subheading Text
hu: Alcím szöveg

en: Submit
hu: Elküld

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Tab
hu: Fül

en: Tab Settings
hu: Lapbeállítások

en: Table Header Background Color
hu: Táblázat fejléc háttérszín

en: Tabs
hu: Lapok

en: Tabs Controls
hu: Lapok kezelése

en: Tags
hu: Címkék

en: Template Name
hu: Sablon neve

en: Template Name:
hu: Sablon neve:

en: Template Type:
hu: Sablon típusa

en: Testimonial
hu: Referencia

en: Testimonial Author
hu: Ajánlás írója

en: Testimonial Description
hu: Ajánlás leírása

en: Testimonial Meta
hu: Ajánlás metaadatok

en: Testimonial Portrait
hu: Ajánlás portré

en: Text
hu: Szöveg

en: Text & Logo Orientation
hu: Szöveg&logo tájolás

en: Text Background Color
hu: Szöveg háttérszín

en: Text Color
hu: Betűszín

en: Text Max Width
hu: A Szöveg Max Szélesség

en: Text Orientation
hu: Szövegorientáció

en: Text Vertical Alignment
hu: Szöveg függõleges igazítás

en: Thanks for contacting us
hu: Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot

en: The Divi Builder
hu: A Divi Tervezõ

en: The Skype account name.
hu: A Skype-fiók neve.

en: The URL for this social network link.
hu: Közösségi hálózat hivatkozás URL.

en: The section should have at least one row.
hu: A táblázatnak legalább egy sort tartalmaznia kell.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
hu: A fülszöveg címe félkövéren fog megjelenni a fülszöveg-kép alatt.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
hu: A cím a lap gombon lesz látható ezen a lapon.

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
hu: A lenyíló ablak cím megjelenik a tartalom felett, ha a lenyíló ablakot bezárják.

en: Theme Customizer
hu: Téma testreszabás

en: Theme Options
hu: Téma Lehetőségek

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
hu: Ez irányítja az animáció irányát.

en: This controls the how your text is aligned within the module.
hu: Ez irányítja, hogyan igazodik a szöveg a modulban.

en: This controls the orientation of the image within the module.
hu: Ez a kép tájolását határozza meg a moulon belül.

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
hu: Ez határozza meg a HTML cím szöveget.

en: This defines the HTML Title text.
hu: Ez határozza meg a HTML cím szöveget.

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain all layouts you created using the Page Builder.
hu: Ezt a formátumot, amit WordPress eXtended RSS-nek vagy WXR-nek hívunk, minden Oldalépítővel készült oldalszerkezetet magába foglal.

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
hu: Ez az a dátum, amikor az időzítés számít le. Az időzítés alapján a megadott időzóna-beállítás a <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress Általános Beállítások">WordPress Általános Beállítások</a>

en: This is the title displayed for the countdown timer.
hu: Ez a visszaszámláló idõzítõ megjelenítendõ címe.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
hu: Ez az opció fedi a fõ videó lejátszó felületét. Ez a kép feltölthetõ a videó beállításokban vagy automatikusan generálható a Divi használatával.

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
hu: A beállítás segítségével kapcsolhatja be és ki a navigációs nyilakat.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
hu: Ez a beállítás határozza meg a tartalom függõleges igazítását. A tartalmat vagy függõlegesen középre, vagy alulra lehet igazítani.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
hu: Ez a beállítás határozza meg a lapozókép függõleges igazítását. A kép lehet középen vagy a lapozó alján.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
hu: Ezzel a beállítással kiválaszthatja a thumbnail vonal irányítást a lapozó alatt vagy a pontnavigációt a lapozó alján.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
hu: Ezzel a beállítással a lapozónyilak színe világos vagy sötét lesz.

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
hu: Ezzel a beállítással kiválaszthatja a thumbnail vonal irányítást a lapozó alatt vagy a pontnavigációt a lapozó alján.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
hu: Ez a beállítás kikapcsolja a kör alakú gombokat a lapozó alján.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
hu: Ez a beállítás be és kikapcsolja a navigációs nyilakat.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
hu: Ez a beállítás bekapcsolja az 1px elválasztó vonalat, de nincs hatással az elválasztó magasságára.

en: This will adjust the alignment of the module text.
hu: Ez beállítja a modulszöveg elhelyezkedését.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
hu: Ez beállítja az 1px elválasztó vonal színét.

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
hu: Ez fogja meghatározni az üres tér színét a számlálón (jelenleg szürke).

en: This will change the fill color for the bar.
hu: Ez megváltoztatja a töltés színét a számlálóban.

en: This will change the icon color.
hu: Ez megváltoztatja az ikon színét.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
hu: Ez megváltoztathatja a modul címkéjét az építõben az egyszerûbb azonosítás érdekében.

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
hu: Ez meg fogja változtatni a címke a sor, a készítő egyszerű azonosítása, amikor összeomlott.

en: This will change the label of the section in the builder for easy identification when collapsed.
hu: Ez meg fogja változtatni a címke a szakaszt, a készítő egyszerű azonosítása, amikor összeomlott.

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
hu: Ez meg fogja változtatni a címkén a dia, az építtető a könnyű azonosítás érdekében.

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
hu: Ez megváltoztatja a videó címkéjét az építõben a könnyû azonosítás érdekében.

en: This will control how your blurb text is aligned.
hu: Ez irányítja a fülszöveg elhelyezkedését.

en: This will turn thumbnails on and off.
hu: Ez be- és kikapcsolja a thumbnaileket.

en: Thumbnail Item
hu: Thumbnail elem

en: Thumbnail Overlay Color
hu: Thumbnail borítás szín

en: Timer Section
hu: Idõzítõ szekció

en: Title
hu: Cím

en: Title Font
hu: Cím betûtípus

en: Title Font Color
hu: Cím betûszín

en: Title Font Size
hu: Cím betûméret

en: Title Styling
hu: Cím stílus

en: Title displayed above the portfolio.
hu: A portfólió felett megjelenített cím.

en: Title/Meta Background Image
hu: Cím háttérkép

en: Toggle Content
hu: Mûveletkapcsoló tartalom

en: Toggle Divi Builder
hu: Váltás Divi-Készítő

en: Toggle Icon
hu: Mûveletkapcsoló ikon

en: Toggle Title
hu: Mûveletkapcsoló cím

en: Toggle between the various blog layout types.
hu: Válasszon számos blog elrendezéstípus közül.

en: Top
hu: Fent

en: Top Left
hu: A Bal Felső

en: Top Padding
hu: Felsõ kitöltés

en: Top Rated Products
hu: Legjobbra értékelt termékek

en: Top Right
hu: Jobb Felső

en: Top To Bottom
hu: Fentrõl le

en: Transparent Background Color
hu: Áttetszõ háttér szín

en: True Parallax
hu: Valódi Parallaxis

en: Turn comment count on and off.
hu: Viszont megjegyzést számít be -, illetve kikapcsolása.

en: Turn on or off the author link.
hu: Az író hivatkozás be- vagy kikapcsolása.

en: Turn pagination on and off.
hu: Lapszámozás be- vagy kikapcsolása.

en: Turn project titles on or off.
hu: Projekt címek be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the captcha on or off using this option.
hu: Kapcsolja be vagy ki a Captcha-t ezzel az opcióval.

en: Turn the category links on or off.
hu: A kategória hivatkozások be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the date display on or off.
hu: Dátum megjelenítés be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the date on or off.
hu: A dátum be-vagy kikapcsolása.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
hu: Esztergálás, ezt lehetővé teszi az automatikus csúszó, hogy tovább vigye az egeret.

en: Twitter Profile Url
hu: Twitter profil URL

en: Type
hu: Típus

en: URLs Open
hu: URLs megnyitása

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
hu: Tud elvégezni a másolás/beillesztés folyamat miatt inavailability a localStorage a funkciót a böngészőjében. Kérjük, használja a legújabb modern böngészővel (Chrome, Firefox vagy Safari), hogy végre másolás/beillesztés folyamat

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
hu: A jogosulatlan hozzáférést. Az előnézet nem érhető el kívülről %1$s.

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Unit
hu: Egység

en: Unlock
hu: Kinyit

en: Unlock Module
hu: Kinyit Modul

en: Unlock Row
hu: Kinyit A Sorban

en: Unlock Section
hu: Kinyit Szakasz

en: Unlocked
hu: Nyitott

en: Update Category
hu: Frissítés Kategória

en: Update Gallery
hu: Galéria frissítése

en: Update Tag
hu: Frissítés Tag

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload a video
hu: Töltsön fel egy videót

en: Upload an audio file
hu: Audiofájl feltöltése

en: Upload an image
hu: Kép feltöltése

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
hu: Töltsön fel egy képet, amely a fülszöveg tetején helyezkedik el.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
hu: Töltse fel a videó .WEBM verzióját ide.  Az összes videó .MP4 és .WEBM formátumban való feltöltése biztosítja a teljes kompatibilitást az összes böngészõvel.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
hu: Töltse fel a kívánt képet, vagy írja be a megjeleníteni kívánt videó URL-ét. Egy állóképet is generálhat a videóból.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
hu: Töltse fel a kívánt képet vagy írja be feltölteni kívánt kép URL-ét.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
hu: Töltse fel a kívánt videót .MP4 formátumban, vagy írja be a megjeleníteni kívánt videó URL-ét.

en: Upwards
hu: Felfelé

en: Url
hu: URL

en: Url Opens
hu: URL megnyitás

en: Use Background Color
hu: Háttérszín használata

en: Use Border
hu: Szegély használata

en: Use Custom Gutter Width
hu: Az Egyéni Ereszcsatorna Szélesség

en: Use Custom Styles for %1$s
hu: Az Egyéni Stílusok %1$s

en: Use Custom Width
hu: Egyéni szélesség használata

en: Use Default Editor
hu: Alapértelmezett szerkesztő használata

en: Use Dot Navigation
hu: Pontnavigáció használata

en: Use Dropshadow
hu: Árnyékolás használata

en: Use Focus Border Color
hu: Fókusz szegély szín használata

en: Use Grayscale Filter
hu: Szürkeárnyalatos filter használata

en: Use Icon
hu: Ikon használata

en: Use Icon Font Size
hu: Ikon betûméret használata

en: Use Parallax Effect
hu: Parallaxis effektus bekapcsolása

en: Use Parallax effect
hu: Parallax effekt használata

en: Use Percentages
hu: Százalékok használata

en: Use Text Background Color
hu: Címszöveg háttérszín használata

en: Use The Divi Builder
hu: Divi Tervezõ használata

en: Use Thumbnail Track
hu: Thumbnail vonal használata

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
hu: Használja a színválasztót a modul háttérszínének megadásához.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
hu: Használata a Divi Szerepet Szerkesztő, korlátozhatja a műveleteknek, hogy lehet venni a WordPress felhasználóknak a különböző szerepeket. Ez egy nagyszerű módja annak, hogy korlátozza elérhetővé az ügyfelek, illetve a vendég szerzők annak biztosítására, hogy ők csak a szükséges opciók állnak rendelkezésére.

en: Vertically Centered
hu: Függõlegesen középen

en: Video
hu: Videó

en: Video Icon
hu: Videó ikon

en: Video MP4/URL
hu: Videó .MP4 URL

en: Video Settings
hu: Videóbeállítások

en: Video Slider
hu: Videó lapozó

en: Video Webm
hu: .WEBM videó

en: View Layout
hu: Szerkezet megtekintése

en: View Project
hu: Projekt Megtekintése

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible
hu: Látható

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
hu: Amikor az alábbi gombra kattint, WordPress készít egy XML fájlt önnek, amit elmenthet a számítógépére.

en: Widget Area
hu: Minialkalmazás mezõ

en: Widget Name
hu: Minialkalmazás név

en: Yes
hu: Igen

en: You cannot add global modules into global sections or rows
hu: Nem adhat hozzá globális modulokat a globális szekciókhoz vagy sorokhoz.

en: You cannot add global rows into global sections
hu: Nem adhat hozzá globális sorokat a globális szekciókhoz.

en: You do not have permission to perform this task.
hu: Nem kell engedély, hogy ezt a feladatot.

en: You do not have permission to unlock this module.
hu: Nem kell engedélyt feloldásához ezt a modult.

en: You do not have permission to unlock this row.
hu: Nem kell engedély, hogy kinyit a sorban.

en: You do not have permission to unlock this section.
hu: Nem kell engedélyt feloldásához ezt a részt.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
hu: Nincs joga ennek az oldalnak tartalmának exportálására.

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
hu: Ha nem rendelkezik megfelelő engedélyekkel hozzáférési beállítások

en: You entered the wrong number in captcha.
hu: Rossz számot írt a captchához.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
hu: Még nem mentett semmit a Divi Könyvtárába. Ha egy elemet elment a könyvtárába, itt fog megjelenni a könnyû használat érdekében.

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
hu: Frissíteni akarja a globális modult. A változtatás minden olyan oldalon megtörténik, ahol ezt a modult használja. Nyomja meg az OK gombot, ha frissíteni szeretné ezt a modult.

en: Zoom Icon Color
hu: Zoom ikon szín

en: by
hu: Bejegyezte

en: by %s
hu: bejegyezte %s

en: by <strong>%1$s</strong>
hu: bejegyezte <strong>%1$s</strong>

en: comments
hu: Hozzászólások

en: default
hu: Alapértelmezett

en: facebook
hu: Facebook

en: field
hu: mező

en: no
hu: nem

en: not Global
hu: nem Globális

en: px
hu: pixelek

en: read more
hu: tovább

en: read more...
hu: tovább...

en: yes
hu: igen

en: you don't have sufficient permissions to access this page
hu: ha nem rendelkezik megfelelő engedélyekkel a hozzáférést jelen oldal
